Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kertes házban élők a mosott...

Kertes házban élők a mosott ruhát kintre az udvarra vagy teraszra vagy bentre a házba teregetitek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 01:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos van hogy por van, illetve a szomszéd is be szokott gyújtani. Na meg engem zavar hogy a " fél utca" látja mennyit mosok. Olyan helyre tudom csak tenni a szárítót hogy elég sokan látják. Nem érdekelne ha heti egyszer raknám ki, de szinte minden nap mosás van.
2019. ápr. 8. 01:12
 2/16 L.. István ***** válasza:
A teraszra, de be van futtatva szőlővel, szóval nem látszik. Nem tudsz a ház háta mögé, tehát nem az utcafrontra teregetni, ahol nem látják?
2019. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk takarja a hàz, udvarra szoktam teregetni.

A hàz meg garázs közé.

De ha a teraszra teregetné se làtnà senki, oldalról borostànnyal van befuttatva a kerítés, a kapunk meg tömör fa.

2019. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk rengeteg fa és bokor van a kerítés mellett, gyakorlatilag nyáron egyáltalán nem látni be. Egyébként meg mi van akkor, ha lqtkak, hogy minden nap mosol? Semmi gáz nincs benne.

Én az udvarra szoktam, ha elmegyünk otthonról és esőre all, akkor a teraszra vagy bentre

2019. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Télen, hidegben szárítógép, mostani szebb időben pedig az udvaron. A teraszra, csak ha nem biztos hogy jó idő marad és akkor be tudom menekíteni szárítóstul. Még sosem jutott eszembe megnézni, mennyit mos a szomszéd, szerintem neki se ;)
2019. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jóidőben már kiteszem, este meg behúzom. Szerintem.egészségesebb, hogy nem bent gyűlik a pára. A nap is kicsit fertőtlenít (állítólag), gyorsabban száradnak, nem kell bent kerülgetni. Szóval amint lehet én kiteszem. Természetesen látják ha benéznek, ott virít az erkélyen. de engem nem érdel. Meg mi van, ha látják? Megszólják? Van, hogy szőnyeget lábtörlőt, dunyhát, párnát napoztatok a korláton, eszembe sem jutott ezen agyalni.
2019. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Teraszra.

De mióta láttam egy kullancsot a száradó ruhán azóta nem szívesen rakom oda se. Nem tudo hogy kerülhetett oda.

2019. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Teraszra teregetek már kora tavasztól mindig. Teljesen más lesz a száraz ruha állaga is, gyorsabban szárad, nem párásodik bent a levegő annyira.
2019. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem teregetek au udvarra, nem szeretem ahogy a nap fakítja a ruhákat. Inkabb teraszra arnyekos helyre, van vendegszobab.
2019. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vendégszobába*
2019. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!