Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van ahol még tényleg soha nem...

Van ahol még tényleg soha nem szellőztetnek és őrjöngenek miatta?

Figyelt kérdés

Szerintem ezért voltunk/vagyunk mindig betegek...


Ha konkrét bűz van akkor sem... Soha. A kajaszagot se, "miért az baj?".


Nem igaz, hogy nem érzik. Mikor már hányni lehet, komolyan, akkor "véletlenül nyitva maradt az ajtó" vagy titokban kinyitom a szobájukat, mikor okádsz és már levegőt sem kapsz.

Ha lebukom, akkor végem.... A téli hónapokban gyakorlatilag SOHA nem engedné meg, soha.


Nem igaz, hogy csak nekem van orrom erre, meg szerintem régi ház is, de tuti ezért vagyunk ennyit betegek.


Nem tudom, hogyan képzelik, hogy októbertől egy jó májusig ne nyissuk ki... Megtennék, mert "nem akarnak megfázni".

Gyakorlatilag meg rettentő súlyos egészségügyi károsodásokat lehetni így kapni, a penészről nem is beszélve.


Mindig ordítanak.


2019. ápr. 6. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez most nem az albérlet, ahol az előző lakó állítólag nem szellőztetett?
2019. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az valaki más lehetett... Vannak még ilyen emberek.


Nekünk egy öreg családi házunk van, sok porral.

2019. ápr. 6. 22:07
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
100%
A megfázás csak takarózás. A fűtésen akarnak spórolni.
2019. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Me-ne-külj!!!!

Oxigén sincs abban a kanszagos körletben.

2019. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az nem baj, de "nem fázunk meg".


Vicc, ha én nem lennék, hogy mérsékeljem, nem tudom mi lenne. Pedig így is beteg vagyok mindig, büdös lesz a ruhám, hajam.


Hát én 10 éves korom óta menekülni akarok innen.

2019. ápr. 7. 12:52
 6/6 kovpet ***** válasza:
Ez beteges. Nem neked számoltam ki múltkor, hogy mennyibe kerül egy szellőztetés? Kijött vagy 1-2 forintra, de már nem emlékszem. Ez inkább valami fóbiájuk lehet, nem sima takarékosság. Nincs más, csak menekülni, sajnos.
2019. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!