Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szabadulnátok meg tőle?

Hogy szabadulnátok meg tőle?

Figyelt kérdés
Drága fiú rokonom külön él, anyu küldött neki a múltkor zöldséglevest egy kis fazékban. Viszont őkelme nem fogyasztotta el, de nem is rakta hűtőbe. Na most ez ott buggyant meg a fazék meg kéne. Hogy lehet tőle megszabadulni? A WC n nem húzhatja le, mert eldugul, de a kukába se öntheti. Kinek mi a javaslata, mert én is tanácstalan vagyok. Emeletes házban lakik.
2019. ápr. 5. 13:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A zacskós megoldás nekem is eszembe jutott, de félek végig csöpög vagy valami. Valószínűleg dunsztos üvegben fog a szemétbe kerülni. Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 5. 23:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Te most szórakozol Kérdező?!

Írtam, hogy NEM lyukas zacskóba tegye(tedd!!!) bele.

2019. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hú de el tudtok bonyolítani egy teljesen egyszerű dolgot :)

Eszembe sem jutna más, mint a WC. Annak a lefolyó része és a cső vastagsága ilyenekre (is) lett tervezve.


Valaki írta a mosogatót. Na oda soha nem öntünk ételt, zsíros dolgot, étel levét sem, mert a 40-es PVC nem túl vastag és szépen lerakódik a falán a zsír és rakódik... rakódik és idővel eldugul.

Nálam az edények a mosogatóba kerülés előtt papírtörlővel szárazra vannak törölve.

2019. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!