Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szabadulnátok meg tőle?

Hogy szabadulnátok meg tőle?

Figyelt kérdés
Drága fiú rokonom külön él, anyu küldött neki a múltkor zöldséglevest egy kis fazékban. Viszont őkelme nem fogyasztotta el, de nem is rakta hűtőbe. Na most ez ott buggyant meg a fazék meg kéne. Hogy lehet tőle megszabadulni? A WC n nem húzhatja le, mert eldugul, de a kukába se öntheti. Kinek mi a javaslata, mert én is tanácstalan vagyok. Emeletes házban lakik.
2019. ápr. 5. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Beleönti egy nem lyukas zacskóba, és leviszi a nagy kukàba :)
2019. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már arra is kérdést kell kiírni, hogyan dobjon ki valamit ez az életképtelen generáció. Levet leengedjük, tartalmat zacskóba. Ehhez komolyan segítség kellett 2 db embernek?
2019. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

#2 làtod, hogy idáig jutott a mai generáció. :)

Mi sem öntünk semmit a wc-be, de mondjuk mivel kertes hàzban élünk, nekünk könnyebb, no meg a kutya is besegít, de laktam tàrsashàzban, sőt a pàrom is, de a lànyom is abba született.

Vàltozik a vilàg no!

Làsd a Kérdező rokonàt.

2019. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"Hogy szabadulnátok meg tőle?"

Nem szép dolog, hogy egy gyilkosságra kérsz ötleteket.

2019. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha zöldségleves, tehát csontos cupák nincs benne, akkor miért ne lehetne beleönteni a wc-be ?? Ha nagy darab karalábé vagy hasonló van benne, akkor ezt a kiöntés előtt össze lehet darabolni.
2019. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, mi sem öntünk semmit a wc-be.

Nem mindenki híve ennek, még a felmosóvizet is kint öntöm ki.

Persze nem a viràgokra vagy a fűre, a díszkavicsokra öntöm.


De annak idején amikor tàrsashàzban éltem, ott se öntöttem semmit a wc-be.


De, hogy a Kérdezőnek magàtól nem jutott eszébe amit leírtam első hsz.-ként az roppant érdekes.

Gyanús, hogy sajàt magàról írt, csak nem akarta, hogy hülyének nézzék itt.

2019. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Higgyétek el, ha az lemegy a wc-n, amit én alkotok reggelente, akkor egy zöldségleves is...
2019. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy dugul el tőle a WC.
2019. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Fejéhez tartod a fakanalat, és ráparancsolsz, hogy egye meg. Kettős siker, a kajától is megszabadulsz, garantáltan nem fog többet a közelébe engedni, így anyád se fog küldöncnek használni.


A.) Budit kinyitja, és belekanalazza. Ígyis-úgyis oda került volna, nemdebár?


B.) Fekete fóliazsákba, vagy 5 rétegben egymásba pakolva, belemeregeti, beköti és szépen leviszi a kukába. Szemétledobóba semmiképp!!!

2019. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szűrűn keresztül leönti a levét a mosogatóba, amit felfog a szűrő az mehet a kukába.
2019. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!