Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kutyák mellé keresek porszívót...

Kutyák mellé keresek porszívót. Kinek melyik vált be? Tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Hosszú szőrű közepes testű kutya, a sima porszívó nem bírja kiszedni a szőnyegből a szőrt, mindig fésűvel szedem össze, plusz a laminált padlón is száll a szőr, a jelenlegi porszívó már nem bírja sokáig a napi használatot.
2018. dec. 31. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kutyára és 3 macskára (ebből 2 perzsacica) a Philips Triathlon vált be tökéletesen. Ez nem csak porszívó, hanem takarítógép is, de a porszívója brutál erős. 10 éve használom és (...lekopogom!) semmi baja.

Úgy tudom, hogy már nem kapni, de használt oldalakon hozzá lehet jutni.

[link]

2018. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a nedves szőnyegtisztításra is alkalmas takarítógépet ajánlom, normál porszívó üzemmódban használat után bizonyos időközönként a nedves szőnyegtisztító funkció szinte csodát tesz. Volt, amikor ökölnyi mennyiségű (nedves) kutyaszőrt szedett össze. Legfeljebb a porszívó műszaki megoldásán lehet gondolkodni, mert papir porzsákos esetében nem maradhat egyetlen vízcsepp sem nedves használatot követően, mert ha a papir porzsák pici nedvességet kap, azonnal szétszakad azon a helyen, tehát nedves üzem után egészen tökéletesen kell kiszárítani a gép belsejét. Később aztán úgy oldottam meg, hogy vettem egy használtat nedves szőnyegtisztításra, így egyik gépet csak száraz, a másikat csak a nedves szőnyegtisztításra használtam/használom.
2018. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

1-es vagyok és nekem vászon porzsákom van.:)

2018. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lux. Nekem ez a porszívó, az összes többi csak szöszszívó.
2018. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi használatra én nem javaslok takarítógépet mert macerás nehéz. Lux is nagyon jó, csak baromi nehéz. Én napi használatra egy könnyű porzsák nélkülit ajánlok állatszőr fejjel. Nekem lg van, sajnos már nem kapható, de egy tartálynyi szőrt összeszed. Párhavonta meg jó használni vizeset is. Szóval két porszívő, vagy ha nem baj, hogy nehéz akkor lux. Jó drága.
2018. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!