Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vízszűrós porszívót szeretnék...

Vízszűrós porszívót szeretnék venni, írjatok jó és rossz tapasztalatokat!?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt a típust néztem ki, de minden fajtáról érdekelne a vélemény, tapasztalat. Köszönöm!

(HAUSER VW - 1600 Vízszűrős porszívó)


2010. máj. 13. 15:10
 1/7 jamesbond ***** válasza:
Porszívókkal foglakoztam régebben, és biztosan mondhatom hogy a vizesek semmit nem érnek. A nagyobb kosz darabok feloldódnak a vízben, és a tulaj boldogan önti ki a koszos vizet, hogy milyen jól kitakarított. Valójában a por nagy részét a buborékokkal együtt visszafújja a levegőbe. Csak jó minőségű papírzsákosat érdemes venni. Márkát nem írok, mert ez nem az a hely, de ha kicsit utána nézel találsz megfelelőt. A wattok se kábítsanak el, mert az csak a fogyasztását jelenti, a hatásfokát sajnos nem.
2010. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. máj. 14. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
ne vegyél vizeset. az electrolux az egyik legnagyobb porszivógyártó. nem véletlen nem gyárt vizeset.
2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 éve van Vinchi Aqua-m,nagyon elégedett vagyok vele.Első, te nagyon régen foglalkoztál porszívóval.

A lányom a múlt héten vett egy ugyanilyent, fél éve járt utána.Porallergiás és asztmás, neki is nagyon jó a vízszűrés.Erős a porszívó, fokozatok vannak különböző munkálatokhoz.

2010. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jamesbond ***** válasza:

Bárcsak jó lenne a vízszűréses módszer, de nem az!

El ne hidd amiket a reklámjában mondanak!

A szívóerő nagy része már elmegy a víz mozgatására, amit meg felszív, annak nagy részét visszafújja a levegőbe. Aki allergiás a porra annak pláne nem szabad ilyet használni, mert csak felkavarja a levegőbe a koszt.

Töröld le a tv képernyőjét, porszívózz ki körülötte és nézd meg mennyi port fújt rá vissza.

2010. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan szőnyegpads szobában is használtuk a vizes porszívók, ahol nem szabad szellőztetni, ózonizátor működik.

Ez azt jelenti, hogy nedves kendővel mindent végig kell törülni, a készüléket bekapcsolni, onnantól nem nyitunk ablakot, a pollen és más porok kizárása miatt. Vizcsapdás porszívót használunk, hetente 1x, a monitoron, tv-n havonta szaladunk végig a tisztítóval, a bútorok nem porosak.

Sajnálom akinek rossz tapasztalatai vannak, nekem ezek jöttek.

Nem vagyok vizesporszívó gyáros, sem forgalmazó, csak user.

2010. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elnézést: szőnyegpadlós
2010. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!