Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom a radiátorból...

Hogyan tudom a radiátorból eltávolítani a rengeteg pókhálót?

Figyelt kérdés

Lapradiátor-szerűség, de tégla alakú, tehát elöl-hátul lap van, csak a teteje szedhető le. Azzal viszont nem jutok sokkal előbbre, mert a porszívócső nem fér be a cellákba. A radiátor 2 méter hosszú (és még van 3 kisebb a lakásban), úgyhogy nem szeretném cellánként piszkálgatni..).

Egyébként újszerű (legalábbis kívülről), csak egy felülről világító lámpának köszönhetem, hogy észrevettem, mi van belül. Rémálom..

A porszívó csak a felső néhány centiről tudta kiszippantani a szöszöket, azóta állandóan bennem van a para, hogy egyszer elárasztanak a pókok (szerencsére amúgy nincs túl sok belőlük, földszinti lakás ellenére).

Slaggal mégsem moshatom át a lakásban, leszerelni nem tudom, profi tisztításra nincs pénzem.

Esetleg ötletek??



2018. okt. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A radiátortisztító porszívófej a barátod:

[link]


De amúgy nem hiszem, hogy bármi is arra késztetné a pókokat, hogy kijöjjenek onnan. Ők bent vannak, te kint, szerintem éljetek így boldogan és kész. Én csak azért igyekszem minden zugot portalanítani, hogy ne tenyésszek poratkákat, ugyanis allergiás vagyok rá.

2018. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor keresek egy ilyen pucolót.

Amúgy én is mindenre allergiás vagyok, plusz még pókiszonyom is van..

Amennyit láttam belülről, valószínűleg nem is igazi pókháló (legalábbis nem új, friss), hanem a beletapadt porcicák és a macsekom szőre együtt alkotják azt a rémes valamit (The Thing..).

2018. okt. 23. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Akkor első lépés a macskád kitiltása a lakásból .

Az okot kell először is megszüntetni.

2018. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy a macsek 6 éve kizárólag szobacicaként funkcionál, így ez az opció kilőve..

(A lakás pedig egyterű.)

2018. okt. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!