Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gáztűzhely sütőjének üvegéről...

Gáztűzhely sütőjének üvegéről mivel tudnám leszedni a régen rásült, rászáradt zsiradékot?

Figyelt kérdés
Légyszi ne 1000 Ft-os hiper-szuper tisztítókat írjatok! Köszi.
2010. jún. 24. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hideg zsíroldóval. A Well done (remélem jól írom) nagyon jó, és nem túl húzós az ára sem. Csak vigyázz, húzz gumikesztyűt, mert szétmarja az ujjaidat. Ha nagyon szutyis, lehet hogy 2x kell lefújnod. Nem karcol, nem károsítja az üveget, nekem bevált.
2010. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg valami jó kis házi praktika?
2010. jún. 24. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó javaslatot kaptál, én is csak ezt tudom javasolni. A pontos neveí. Well Done St.Moritz HIDEG ZSIROLDÓ fokozott hatékonyságu hideg zsiroldó, amely gyorsan hat, tüzhelyek, sütőtepsik és rozsdamentes acéledények tisztitására. 750 ml. kiszerelésben van nekem, ára: 695.-ft. A használati utasitásra hivnám fel a figyelmet, ajánlatos betartani amit az előző válaszadó is irt, nagyon mar, csak kesztyűvel.
2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én nekiestem egy vékony pengéjű késsel, beáztattam előtte pár órára (értsd: vizet öntöttem a nyitott ajtóra), melós volt, de egy karc nélkül lejött.
2010. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Késsel ne ess neki. Megpróbálhatod ecettel is,az is leviszi,csak lassabban,mint a Well Don.
2010. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Késsel ne. Áztasd rakj bele CIFet és aztán szedd le mosogatószivaccsal.
2010. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a Well Done hideg zsíroldót használom.
2010. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az se használt, szerszámmal kellett lekaparni, de sikerült, és utána le is mostam.
2010. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen a javitásra behozott nagykonyhai eszközök tisztitására a Brigéciol nevű motorblokk tisztitót használták a szerelők.Gyönyörűen leviszi a ráégett zsiradékot is.Olyan 500 Ft körüli ára van és 1 literes flakonban van.
2010. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!