Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez a somat mikor jár vagy...

Ez a somat mikor jár vagy járt le a kép alapján?

Figyelt kérdés

lejárt?


cseh nyelven van, 09 02 2018


szept, 2-án?


előtte napokban lett véve. nem akkor gyártották az tuti.



de lehet febr. 9 is


[link]



#Somat #XL gold gél
2018. szept. 3. 22:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Magyarul is rajta van, gyártás dátumától 2 évig, sorry...
2018. szept. 3. 22:18
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmi gond! Örülünk, hogy segíthettünk!
2018. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek azért nem járnak le úgy, mint a kaja. A nap, hónap, év a sanszosabb, de vhol a szövegben jelölik a formát. A magyar terméken is össze-vissza szerepel
2018. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer én is alaposan kibogarásztam, mert azt hittem, lejártat vettem :-) A gyártás dátumát írják rá, és onnan két év. Most már minden EU terméken nap/hónap/év a dátumforma.
2018. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hónap, nap, év retartált sorrendet csak az USA használja. Egész Európában a nap, hónap, év sorrend az alap.
2018. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Németek nap/hónap/év

USA hónap/nap/év

Magyarok év/hónap/nap és szerintem ez a legnormálisabb, az óra/perc/másodperc alapján, amit mindenhol így használnak, még a Time Square-en is, Szilveszterkor. :)

2018. szept. 5. 01:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Az év/hónap/nap és a nap/hónap/év sorrend is logikus és értelmes.

Ami be szokott kavarni az az USA hónap/nap/év sorrendje. De hát az USA minden szinten retardált, a metrikus rendszert is egyedül ők nem hajlandóak bevezetni, hiába az egész világ azt használja, ők maradnak a mérföldnél meg a hülye Fahrenheit foknál...

2018. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!