Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Erős ės megbízható láncfűrészt...

Erős ės megbízható láncfűrészt keresek. Ki mit ajánl? Stihl, Husqvarba esetleg más márka?

Figyelt kérdés
Ár az 150 ezer ft. Nagyon maxon 200. Kb 40-50cm kemėnyfa rönkök aprítására. Ti milyen tipust használtok? Vėlemėny? Gonfolom benzinest lenne cėlszerű venni egy erősebb elektromos helyett! Jelenlegi egy olcsó gyenge elektromos. Erre már nem igazán jó.
2018. aug. 18. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Husqvarna 450 e. Azt mondták ennél kissebbet nem szabad venni rönk vágáshoz. Évi 10-15 erdei köb vágásához kell. Keveset fogyaszt. Semmi gond vele 4 éve.
2018. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem túl nagy, erős egy ilyen? Csak otthoni cėlra kell. Kb ėvi 5-10 m3 fához. Am egy ilyen gondolom a kisebb vastagságúakhoz már nem jó. Pl 10-15cm átmėrő. Pontosabban nem a legjobb nem? A mostani 35cm vágólapos elektromos kb ahhoz ideális.

De a nagyok szenvedės vele.

Hosszabb távra (ėvek) re gondoltam befektetni egybe. Ok, most van 40-50cm vastag fatörzs sok, ahhoz tuti jó... De ha mondjuk csak ágfákat kell mėretrevágni nem macera egy ekkora gėppel?

2018. aug. 18. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy gép. Én is 10-15 köböt vágok. Mikor milyet hoznak. Ha 40 cetis akkor annyi ha 10 centi átmérőjű akkor meg annyi. Mindkettőt könnyen vágja. Mikor vettem azt ajánlották ne vegyek kissebbet ennyi fához semmiképp.
2018. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A stihl ms 231 et nėztem mėg. Arról van tapasztalatod?
2018. aug. 18. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Én azért választottam Husqvarnát mert ugyan az a kategória összehasonlítva olcsóbb volt. Meg ekkorát ajánlottak. Egy kissebb boltban vettem igazából az eladó meg se tudta mondani nekem ennyi fához mekkora fűrész kell. Felhívta a hivatalos Husqvarna szervizest vele beszéltem. Ő mondta kissebbet nem szabad venni ennyi fához. Halgattam rá gondoltam csak ért hozzá.
2018. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Be mész a Stihl szaküzletbe,és elmondod 231-es ács fűrész érdekelne 40-50cm átmérő keményfához érdekesen fognak nézni rád az tuti. Ms 261 láncvezetője is csak 40-es...
2020. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!