Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan ruhacsipesz, ami...

Van olyan ruhacsipesz, ami nem széthullani meg napfénytől szétmállani készült?

Figyelt kérdés
Vállalom, hogy nem hagyok el egyet se, főleg ha jól szorít mellé! :) Szeretném elkerülni a végeláthatatlan próbálgatást. Tudtok valami beváltat linkelni?

2018. aug. 6. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Gyakorlatilag ezek annyira filléres cuccok, ezért nem is örök életűek. Még a facsipeszek a legidőtállóbbak, de azok közt is van ami esetleg szétesik.

Én jártamban-keltemben ha látok ilyeneket, bedobok a kosárba 1-2 csomaggal és pótolom amik szétesnek.

Ilyet 50 db-os fát kapsz az OBI-ban, ha van a közeledben:

[link]

2018. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
74%
facsipesz
2018. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A műanyagot a nap UV-je tönkreteszi. Mint írták, a fa az időtállóbb.
2018. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a facsipesz a legjobb.
2018. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abból van olyan, ami rögzített rugós? Amikor kicsit sietek, annyira nem figyelek, mindig egy-egy szétfordul, de idővel a sok nyitástól is, az vele a bajom. Elvileg a fa is korhad, ha kinn marad, és tök jó lenne, ha nem kellene hurcolni mindig. Valami űrtechnikás műanyag lenne a király... :) Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2018. aug. 7. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig hurcolni kell mindegyiket, mert kint - akár fa, akár műanyag - koszos lesz.

Nekem még olyan csipeszeim vannak mindkét fajtából, ami még anyámé volt, pedig ő 25 éve halt meg.

De én mindig beviszem,egy kis fonott kosárkában.

2018. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Bőven van tapasztalatom csipesz-ügyben, úgyhogy továbbra is azt merem mondani, a fából készült a legjobb. Én nem csak ruhaszárításhoz használtam, hanem pl. az erkélyen árnyékolók rögzítésére is. Gyakorlatilag így néhány darab télen-nyáron az erkélyen volt, és a facsipeszek bírták a legjobban. Persze, ezekből is eltört egy-két darab, de még mindig tartósabbak voltak a műanyagnál, amik rendre atomjaira hullottak.
2018. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!