Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös (vegyszeres) farmert...

Büdös (vegyszeres) farmert hogyan tisztítsak?

Figyelt kérdés

Az új farmerkabátommal akadt egy "kis" problémám: nem tudom, mivel kezelhették le, de szabályosan bűzlik... mosás után hordatlanul is csak egy-két napig jó, aztán visszajön ez a gusztustalan záptojás szag, akármit csinálok vele. Már nem merem hordani, mert legutóbb is csak úgy felkaptam és útközben csapott meg a SZAG :/

Mit csinálhatnék vele, hogy végleg kijöjjön belőle?


2018. jún. 28. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem tudom, mivel kezelhették le, de szabályosan bűzlik.."


KIK???? Mosoda??? Akkor vidd vissza, hogy szagolják meg milyen büdös, és tisztítsák ki rendesen.

2018. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, most esik le, hogy új, és a gyártóra céloztál. Akkor vidd el egy mosodába vegytisztításra.
2018. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsi. De nem lehet h te vagy büdös? Én még olyat nem hallottam h a szag visszajön mosás után. Egy dolog állandó benne: TE!!!

Vagy amivel dolgozol.

2018. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oh, el is felejtettem, hogy feltettem ezt a kérdést. Köszi a válaszokat :D

A vegytisztításon gondolkoztam már, csak még nem vettem rá magam, hogy el is vigyem. Valószínűleg ez lesz a következő lépés, addig meg nem használom. Biztosan csuklanak a gyártónál, főleg, hogy egy nagyon nem olcsó márkáról beszélünk és márkaboltból van, szóval nem kínai cucc. Agyam eldobom, hogy ilyen megeshet, biztos selejtes, mást el sem tudok képzelni, különben bűzlött volna az egész bolt. Ha nem külföldön vettem volna, visszavinném...


Dolgozni még nem jártam benne, csak vásárolni, amikor azt gondoltam, hogy jó lesz. Érdekes feltevés, hogy én lennék büdös, de abban egészen biztos vagyok, hogy nem csak ezen az egy ruhán lenne akkor érezhető :D

Egyébként már akkor kiderült, amikor hazahoztam. Kinyitottam a bőröndöm és messziről megéreztem. Akkor még tökre azt hittem, hogy a reptéri dolgozók tréfáltak meg, de úgy tűnik, nem.

Ez valami tömény vegyszerszag, úgy tűnik hőre oldódik, mert addig sosincs szaga, amíg nem éri meleg/napfény. Lehet túl sokáig pancsoltatták az akármiben, amivel le szokták kezelni a ruhákat és még mindig töményen tele van vele. Ha nem félteném, kimosnám magasabb hőfokon is.

2018. júl. 16. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!