Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak, ha disznókat...

Mit csináljak, ha disznókat tartunk ésegesznek a legyek a szobámban?

Figyelt kérdés

Szúnyogháló nincs, de bejönnek az ajtón is.

Most is 30 legalább basztat.


2018. jún. 8. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi még disznókat se tartunk, mégis legyekre ébredtem...

Nos, életem folyamán, ha sok volt, kikergettem a zömükt, lecsapkodtam, amennyit tudtam, egy időben volt légyfogó papír, de nekem az gusztustalan és utálom az állatkínzást (ha lecsapom, az gyors. ha valamelyik pók fogja el, az nem, de az a természet megnyilvánulása)... Úgyhogy marad az előző kettő. Nem rossz dolog a légycsapó.


S nyilván lehetőség szerint ritkán tartsd nyitva az ablakot, ajtót, mi csak röviden szellőztetünk kitárt ablakkal, amúgy igen ritkán vannak kitárva, akkor is behúzom a vékony függönyt. Nyilván bejönnek így is, de amúgy még sokkal többen.

2018. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én meg nem bírok csukott ablakkal aludni sem, ebben a dög melegben.

Mindig nyitva van, főleg, mert a konyha melletti szobába mindig bejön a szag.

2018. jún. 8. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs szúnyogháló? Kb 800 forint a tescoban az öntapadós, 10 perc alatt fel tudod tenni.
2018. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert nem én döntök, hanem a szüleim és nem szabvány ablak, hanem 70 éves 2,5x1m tripla ablakos, dubla üveges elkprhadt ablakok.

Most húztam ki azt a ragacsos izét az ablakra, de nem mennek rá.

Marad a csapkodás.

Amúgy az lehet, hogy a konyha miatt is jönnek?

Vagy ezekről a spraykről mit gondoltok?

2018. jún. 8. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

2 doboz spray árából (amit elfújkodsz egy hét alatt) egy egész évre megoldást jelentő szúnyoghálót tudsz venni.

Ha szúnyoghálóra nincs lóvé, spray-re honnan lesz?

2018. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel öntapadós szúnyoghálót. Ha a tapadós része nem működik, szegezd oda a fához apró szegekkel.
2018. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, szúnyogháló.

Nyilván a szüleid se szeretik bent a legyeket, tehát rá lehet beszélni őket.

2018. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!