Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Irodai ruha mosása?

Irodai ruha mosása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én eddig mindent hosszú programon mostam szín szerint válogatva + külön a farmereket, a törölközőket és a konyharuhát.

Egy ismerősöm mondta, hogy ő 15 perces programon mos...nem fejtette ki bővebben a viszonyunk meg nem olyan, hogy a mosásról kérdezgessem. De felmerült bennem hogy az irodai ruháknak elég lenne tényleg egy rövid program? És a fehérneműk? Vagy azokat külön hosszú programon? Szeretném ha sokáig bírnák a ruhák.

Köszönöm ha válaszoltok



2018. ápr. 15. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Hany mosogepet tettel mar tonkre?
2018. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tessék?? Egyet sem. Miért tettem volna tönkre. 8 éve vettük azóta tökéletesen működik. Bár mintha nem ez lett volna a kérdésemre a válasz...
2018. ápr. 15. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 perc a 30 fokos rövidprogram, 39 perc a 40 fokos. Napi ruháknak én ezt használom, a 15 elég kevésnek tűnik.
2018. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
71%
15 szerintem is kevés, 30 perc megfelelő általánosan.
2018. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!