Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hívjak szerelőt?

Hívjak szerelőt?

Figyelt kérdés
2-hete vettem egy mosógépet első két alkalommal nem volt semmit baja de utána elkezdett kattogni recsegni, de csak mikor elindul a dob kb 1 másodpercig majd abba hagyja. centrifugálásnál viszont nem jelentkezik ez a hiba

2018. ápr. 1. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

1. kivetted belole a dugokat?

2. hasznaltan vetted?

2018. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt benne dugó, sem dobrögzítő csavar, használtan vettem
2018. ápr. 1. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szart adtak el neked.
2018. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van 1 év garancia! Tulajdonképp nem vagyok benne biztos hogy használt mert online vettem olyan oldalról ahol csomagolás sérült dolgokat árulnak de viszont használtat is! Nem volt oda írva hogy használt gép!!
2018. ápr. 1. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelot hivsz az nem fog foglalkozni a te garanciaddal, kifizetteti veled a szerelest kiszallasi koltseget stb. A szervizet kell akkor hivnod vagy ezt a weboldalt ahonnan vetted.
2018. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy esetleg csapágyas. De akkor a cintrifugálásnál is kattogni recsegni kellene nem?
2018. ápr. 1. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van garancia, megnézed, melyik szerviz foglalkozik a gépeddel. Munkanapon felhívod őket .
2018. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne a szervízt hívd, hanem ahonnét vetted, ők adják a garanciát. Ne hagyd magad lerázni, ha a szervízhez akarnak küldeni, az ő dolguk.
2018. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!