Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hívjak szerelőt?

Hívjak szerelőt?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és konvektorral fűtök az albérletben. Reggel gázszagot éreztem és rögtön elzártam a fűtést, kiszellőztettem, azóta nem érzem a szagot. Hívjak szerelőt?
2015. dec. 10. 08:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak a saját szobámban volt gázszag, máshol nem.
2015. dec. 10. 08:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy üres margarinos dobozt, cseppents bele néhány csepp mosogatószert majd adj hozzá egy kevéske vizet. Egy borotvapamaccsal vagy sima festőecsettel addig kavargasd, amíg habos nem lesz. Ezután pedig kend fel azokra a helyekre, ahol csatlakozások vannak és figyelmesen nézd meg, hogy nem szivárog-e valahol a gáz. Ha igen, hívd a szerelőt.
2015. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is jó amit az első írt de ugye kívülről csak egy bemenő cső van, az valóban igaz érdemes lenne így megnézni azt a csatlakozást, de ha leveszed a házat a készülékről ott jóval több hibalehetőség lehetséges, ha nem vagy gázszerelő ne nyúlkálj a belsejéhez, inkább hívj egy szerelőt aki átnézi, aztán egy darabig nem lesz gond, persze számlát kérj.
2015. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és kb mennyibe kerül?
2015. dec. 10. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:

saccper:

[link]

2015. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ezt nekem kell kifizetni?nem a főbérlő dolga?
2015. dec. 10. 09:32
 7/8 kovpet ***** válasza:
100%

Főbérlő is van? Nem a tulajdonosra gondolsz?


Minden esetre nem a te gondod ez az egész. Hívd fel azt, akinek fizetsz és mondd el, hogy mi történt. A többit neki kell intéznie.

2015. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ha külső részen van a szivárgás és gondolod megnézheted, ahol bugyborékol ott a bibi. Amúgy az utolsó válaszolós mondja jól, szólj a tulajnak. Neked csak azt illik/kötelező fizetned ami az életvitelszerű szokásos és elvárható használattól eltérő költség. Ha össze ütsz versz dolgokat, eltöröd akármiket.
2015. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!