Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szoktatok fertotleniteni?

Mivel szoktatok fertotleniteni?

Figyelt kérdés

Kisgyerek van. Konyhapult asztal altalaban higitott ecettel szoktam.

Furdo Cif es klormentes fertotlenitiszerek.

Es meg van ez az Eco jatekok gyerekszoba tisztitasra amit neha szoktam kagyloba is hasznalni.

Kloros fertotlenitoszereket nem birjuk.

Most vasaroltam Eco wc fertotlenitot stb.

Szerintettek az ecet hatasos. ?

Probalom nem egeszsegre karos vegyszereket hasznalni.


2018. febr. 24. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
100%-os teafa olaj mindenre
2018. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vécét Domestossal takarítom, ezen kívül semmit nem fertőtlenítek csak normál módon takarítok.

A húgom a fertőtlenítés rabja volt, még a vízforraló edényt is kifertőtlenítette, mindkét gyereke súlyosan allergiás, szinte mindenre.

Óvodában, iskolában nem tudnak enni, mert megy a hasuk, egyébként is örökösen betegek.

Az én gyerekem soha nem beteg, másfél évesen már sarazott a kertben, egyszer még a nyúlkakát is bekapta, azt hitte drazsé. (Természetesen nem örültem és vittük orvoshoz, de kutyabaja nem lett)

Persze te azt csinálsz amit akarsz, de ha túlzásokba esel, csak a gyereked immunrendszerének ártasz.

2018. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!