Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hipóban áztattam, mikor...

Hipóban áztattam, mikor ihatok újra belőle?

Figyelt kérdés
Higított hipóban kellett áztatnom a mozis pohár szívószáljait, mert lerakódik benne a trutyi, amit nem lehet kimosni belőle. Szép tiszta lett, jól kimostam, de kis hipó szaga maradt. Meddig várjak vele, mielőtt újra használom?
2018. jan. 2. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Rossz a hasonlat. Ez műanyag, mennyi a lebomlási ideje? Negyven év? "

Funkcionális analfabétizmus, ugye, bagoly mondja... :-)

Arról hallottál már, hogy szelektív hulladékgyűjtés? Eldobni nem feltétlenül azt jelenti, hogy a kommunálisba hajítod...

2018. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Funkcionális analfabetizmus - igen, mert ezek szerint tényleg nem érted, hogy ez nem egy eldobható dolog. Tudod te egyáltalán milyen egy mozis pohár? Feltehetően fogalmad sincs, különben nem erősködnél, hogy ki kell dobni. Mondom, mint ha kidobnék egy teljen jó teáscsészét, csak mert kicsit barna lett az alja.
2018. jan. 5. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Igen, ismerem a fogalmat: mozispohár. Sok féle van belőle, akár cserélhető szívószállal is. Tudtad, hogy ezek nem örök darabok? Illetve berakhatod egy vitrinbe, nézegetheted. De amit használsz, az kopik, elhasználódik, amortizálódik, hívhatjuk bárminek. Üdvözlöm majd a szájsebészed! :-)

2018. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem innék soha többé egy hipóba áztatott szívószálból, de részemről te most azonnal is használhatod.
2018. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!