Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hipóban áztattam, mikor...

Hipóban áztattam, mikor ihatok újra belőle?

Figyelt kérdés
Higított hipóban kellett áztatnom a mozis pohár szívószáljait, mert lerakódik benne a trutyi, amit nem lehet kimosni belőle. Szép tiszta lett, jól kimostam, de kis hipó szaga maradt. Meddig várjak vele, mielőtt újra használom?
2018. jan. 2. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit áztasd tiszta vízben. Utána.
2018. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Alaposan kiöblíted, utána már ihatsz vele.
2018. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha még egy kicsit hipó szagú? Egyébként köszönöm, mind megkaptátok a zöldeket.
2018. jan. 2. 23:33
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de a hipó árából már vehettél volna egy pár darab új szívószálat. :-)
2018. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szívószálat elmosni? Életemben nem hallottam még ilyet. Mennyi 1db? 2-3 Ft?
2018. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt áruld el melyik moziról van szó aki ennyire spórol?


Egyébként a szívószál egyszer használatos és nem használható újra fel, szóval ha kimegy az ellenőr akkor az egész kócerájt lebontják.

egyébkén ~1Ft/db, de nagy tételbe még olcsóbb.

2018. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Teljes tévedésben van mindenki, aki a szívószálat vitatja. Vagy azért, mert nem tudnak olvasni (vagy funkcionális analfabéták), vagy pedig simán csak kötekedni járnak ide.


Leírtam világosan, hogy mozis pohár szívószáláról van szó. Mozis pohár szívószála nem eldobható, mint az közismert.


Kegyedék hol élnek? Jártak már egyáltalán moziban, láttak már mozis poharat, vagy egész életüket az interneten élik, hmm?

2018. jan. 3. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:

De, eldobható, sőt el is kell dobni, nem arra találták ki, hogy évekig ugyanazt használd.

Üdv: egy funkcionális analfabéta

ui: tudod, egy zokni sem tart ki életed végéig...

2018. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rossz a hasonlat. Ez műanyag, mennyi a lebomlási ideje? Negyven év? Ráadásul az a gyanúm, hogy még mindig nem tetszik tudni, hogy milyen egy mozis pohár szívószála. Az nem eldobható.
2018. jan. 3. 20:30
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint ha azt mondaná, dobjuk el a teáscsészét, mert az alját már kicsit megfogta a tea. Nonszensz.
2018. jan. 3. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!