Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a páraelszívó burkolatáról a rátapadt olajos, zsíros trutyakot?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hideg zsíroldó bevált. Miután ráfújtam, akkor láttam, hogy műanyagra nem volna szabad, gondoltam, most jól kicsináltam, de semmi gáz nem volt. Nem marta meg, nem sértette fel a burkolatot. Nagyon szépen levitte. Igaz, ehhez le kell szedned a páraelszívót, és szétszerelni, meg a zsíroldónak állnia kell rajta, de megéri, teljesen tiszta lesz. Más takarítási mód nekem nem vált be, még az lehet, hogy minden áldott nap megtakarítod, és akkor nem rakodik rá a zsíros retek.
2008. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszeded a szűrő részét és hideg zsíroldóval jól befújod és hagyod állni! Ha van benne szűrő betét, akkor az beleteszed egy lavórba és forralsz vizet, majd ráöntöd és ezt is hagyod egy kicsit állni, majd mosóporos vízben még egyszer kimosod!
2008. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatógépbe kell tenni. Az enyém használati utasítására rá is írták, hogy havonta egyszer tegyem be mosogatógépbe. Nem az egész elszívót, hanem a szűrőt. Az elszívó többi részét hideg zsíroldóval, vagy mosóporos vízzel a legegyszerűbb megtisztítani. Ajánlott legalább kéthetente és akkor nem gyűlik össze sok.
2008. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!