Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Honnan vehető észre, hogy a...

Honnan vehető észre, hogy a mosógép nem melegíti fel a vizet?

Figyelt kérdés
Sokat használom a gépünket,Indesit márkájú,felültöltős,kb. 3 évvel ezelőtt vettük.Anyukám idősebb mosógépe gyönyörűen mos,a ruhák illatosak,tiszták....én meg dühöngök,hogy nálunk megint "büdösek" maradtak.Arra gondoltam,hogy a nem megfelelő hőfok miatt nem mossa rendesen,ami a fűtőszál miatt lehet!Vagy mégsem?Valaki hasonló problémára talált megoldást?
2008. okt. 25. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan jöttem rá hogy pont bennt voltam a fürdöbe mikor engedte le a vizet!És nem gözölgött!Alá nyúltam és hideg volt a viz!:)

2 hete történt ez!Amúgy Több felültöltös ismerösöm is mondta hogy ez volt az elsö "betegsége" a mosógépüknek!:)

2008. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A büdös alatt mit értesz amúgy?Mert nekünk még az is volt egyszer probléma hogy alúl a szürö teli volt meg egyszer az hogy a régi lakásunkban kb 2 méterre volt a csap a mosógéptöl és mivel meg kellett toldanunk a viz leeresztö csövét alul megállt a viz a csőben és az büdösödött!


Elsö voltam amúgy :)

2008. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát sajnos nem tudom ellenőrizni a vizet leeresztés közben,mert be van építve a falba az elvezető...Biztosan szerelő lesz belőle,mert mindenképpen meg szeretnék bizonyosodni,hogy van-e hiba.Mert ugye mosson már rendesen,ha az a dolga! :) Mégegyszer köszönöm
2008. okt. 26. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira be van építve, akkor állítsd meg a programot a mosás vége felé és nyisd ki a tetejét, ha meleg a víz érezni fogod!
2008. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!