Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van màsoknà...

Miért van màsoknàl mindig jo illat?

Figyelt kérdés

Bàrhovà megyek vendégségbe,mindig olyan jo illatot érzek ha belépek az ajton.

Ha meg én a sajàt lakàsomba belépek,olyan àllott szag van.

Hogyan érjem el,hogy nàlam is kellemes illat legyen?

Rendszeresen szellöztetek,és illatositonk is van,de nem ér semmit.


2008. okt. 24. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl nagy a lakás nedvességtartalma, attól lesz az állott szag. Ez főleg kisebb lakásoknál gyakori, ha rendszeresen nagyobb mennyiségű mosott ruhát teregetnek ki odabent. Meg persze a falak is lehetnek nedvesek, de az ellen sok mindent nem tudsz tenni, csak szakember tudja megoldani a problémát. Próbáld meg magasabb fokozaton üzemeltetni a fűtést, hogy kiszáradjon. Sokat segít az is, ha párologtatóba illóolajat teszel.
2008. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj Lenor öblítőt összekeverni vízzel és bespriccolni vele a függönyöket, ülőgarnitúrát.Felmosófolyadék is illatos legyen, próbálj meg ilyen "kint lévő" dolgokat pl. pokróc, párna mindig öblíteni, illatosan tartani.nekem beváltak.
2008. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fesd ujra ki a lakast, majd tisztits mindent at(ülögarniturat, szekrenyeket stb)A szellöztetes a friss illat alapja.Hasznalj illatositot, nekem jol bevalt az automata illatosito, amit te magad allithatsz be, 9,15,36 percre.Ha fözöl, kapcsold be a legelszivot.
2008. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nem lehet,hogy csak megszoktad a saját lakásod szagát?

Szerintem ez is benne lehet a "pakliban"! :O)

2008. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!