Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossatok vagy mivel...

Hogy mossatok vagy mivel oblititek a ruhakat hogy irto sokaig aradjon belole az illat?

Figyelt kérdés
en kiprobaltam mar nagyon sok oblitot es hagytam is oblitostoppon a gepet kb 1 oraig, de valahogy megsem ragad bele az illat mint masoknak!eszrevettem masoknak nem illan el olyan hamar az illat a ruhaibol!
2010. szept. 4. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A saját illatát nem érzi az ember bizonyos idő után..Mert megszokja. Másét azért érzed mert az neked "új".
2010. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Így van! Tanultam, hogy az orrunk max 3 percig "érez" illatot, azután hozzászokik. Szerintem a te ruháid is jó illatúak csak nem érzed. Én is úgy voltam, hogy nagyon megszerettem egy öblítő illatát, és mindig csak azt vettem, és már annyira hozzászoktam, hogy egy idő után már nem is éreztem az illatát!

Ez ugyanolyan, mint a parfüm! Én már nem is érzem magamon és meglepődöm, mikor mondják, hogy de jó illatod van! :)

2010. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok öblítőt öntesz az adagolóba? Mert akkor idő előtt beleengedi a gépbe és a ruháknak nem marad meg az illatuk. Én párszor igy jártam, mig rájöttem, hogy mi a baj.
2010. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! :) az oblitot mindig addig ontom ameddig be van jelolve hogy max. nem kene addig tegyem?
2010. szept. 5. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg, hogy nagyon kicsivel kevesebbet öntesz bele. Egy próbát megér.
2010. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon érződik a parfümös Lenornak az illata tartósan(Azok a barna színűek).
2010. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en is lenort hasznalok, de meg a barnakat nem probaltam :d koszi szepen
2010. szept. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!