Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a takarítási módszerről?

Figyelt kérdés

Tehát a kádat úgy szoktam kitisztítani, hogy először mosogatószeres szivaccsal áttörlök mindent, vagyis a kádat, csaptelepet, zuhanyfejet, és a csempét is a kád fölött. Kis ideig hagyom hatni, majd leöblítem.

Ezután, miután minden tiszta és zsírmentes, besprézem az előbb említett felületeket fertőtlenítő spay-vel.


Ez így megfelelő módszernek nevezhető?


2017. nov. 13. 00:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A zuhanyfüggönyt is le szoktam kezelni antibakteriális spray-vel.
2017. nov. 13. 00:06
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem még sterilizálni is kellene, betakarni három réteg védőfóliával, és vigyázni, hogy sose használjátok még véletlenül se.
2017. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó! De ugye ezt reggel és este is megcsinálod?
2017. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak heti egyszer. Ez kevés? 3-an használjuk. Kb. egy hét alatt 30x zuhanyzunk.
2017. nov. 13. 00:32
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem használok mosogatószert a fürdőben csak olyan tisztítószert ami odavaló...a mosogatószerben nincs vízkőoldó
2017. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vízkőoldózni szoktam, majd lemosom és utána domestosszal átsikálom. Két-három hetente. Nekünk megfelel.

Ha neked is megfelel a te módszered, akkor kiváló.

2017. nov. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Én is próbáltam már mosogatószerrek síkálni a kádat csempét... de nem tűnt elég hatékonynak.

Vagy cillit bang- et vagy a Flóraszeptnek is van hasonló fürdőszobai tisztítószere, én ezeket használom. Heti egyszer befújom a kádat, mosdót csaptelepeket reggel.Amikor hazaérek leöblítem, csak a makacsabb részeket síkálom.

2017. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente egyszer takarítom a kádat.

Túlzásba akkor sem viszem, még sincs kosz és dzsuva.


Én dm saját márkás fürdőszoba tisztító sprayt fújok rá. Hagyom hatni, majd egy mosogatószivaccsal áttörlöm. Lemosom meleg vízzel aztán ennyi.

2017. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előzőhöz, én is fürdőszoba tisztító sprét használok,általában hetente egyszer. Ha ittalvós vendégek jönnek, előtte és utána is soron kívül kitakarítok. Mosogatószer szerintem nem jó, és felesleges a sok fertőtlenítés is.
2017. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én takarítás hoz a Frosch Ecetes általános tisztítószerét használom, a fürdőszobában, wc-ben, sőt a konyhában is.

Eltávolítja a zsíros szennyeződéseket, a szappanmaradékot, a vízkövet, kellemes tiszta illat marad utána, és még környezetbarát is.

2017. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!