Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik takarítási mód vált be...

Melyik takarítási mód vált be nektek az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

A heti "nagytakarításról" van szó, tehát amikor az ember az egész házat összeszedi egy kicsit. Melyik takarítási mód vált be nektek ennél?


a). először minden szobában elrakni, utána minden szobában porszívózni, port törölni, majd ugyancsak minden szobában felmosni.


b). Ugyanezeket a tevékenységeket szobánként elvégezni, tehát először például elrakni, porszívózni majd felmosni a hálóban, utána következik a nappali, stb.


A kérdésem lényege tehát az, hogy hogyan láttok jobb haladást a munkával: ha előbb egy tevékenységet mindenhol elvégeztek, és akkor például többet aznap a porszívóhoz nem kell nyúlni vagy ha szobánként végzitek a tevékenységeket és egy nekifutásból egy szoba letudva.


2016. aug. 4. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szobánként. Akkor legalább egy-két szobána a végére érsz, és ettől lehet némi sikerélményed, hogy folytasd.
2016. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Is-is. Először fentről le, bentről ki szobánként végig megyek mindenhol, majd egyszerre felporszívózok és felmosok.
2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tenatikusan, azaz az a) verzio.
2016. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En ugy szoktam,hogy egy tevekenyseget megcsinalok minden szobaba es utana a kovetkezotes igy tovabb. A sorrend pedig:

Rendet rakok

Porttorolgetek

Porszivozok

Felmosok

A nappalit havonta vagy meg ritkabban modom fel mert a parkettanak nem tesz jot es felpuposodhat a viztol.

Ha mindezzel kesz vagyok akkor jon a konyha,majd a furdo es a wc takaritasa es a legvegen ezekben a helyisegekben ill a folyoson felsoprogetek es felmosok.

2016. aug. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a lakás?

Én az első variációt szoktam, 54nm. 2 szoba

2016. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk 64 nm, 3 szoba. Eddig az első módszert alkalmaztam, de olyan érzésem volt, mintha lassabban haladnék. Szóval most váltottam a másodikra.
2016. aug. 7. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! Én az a) verziót szoktam használni, nekem az vált be eddig, felmosnom csak az ebédlőt, tálalót, fürdőt, wc kell. Úgy hogy a felmosás pikk-pakk meg van már.
2016. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!