Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire jók az álló porszívók?

Mennyire jók az álló porszívók?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam valahol (de ez sem biztos, csak rémlik valami), hogy az álló pórszívók nem jók. Sajnos ma beadta a kulcsot a miénk (sima hagyományos), mindenképp ma-holnap kell vegyünk másikat, itt egy majdnem 1 éves 'csúszó-mászó' :D Szóval arra gondoltam, veszek egy állót, mert lévén panellakás, túl sok hely nincs, az meg beférne a beépített szekrénybe. Nem kell nagy felületre, egyelőre 1db szőnyeg van a nappaliban, az sem hatalmas (2*1,6M kb), max a későbbiekben lehet lesz a gyerekszobában. Néha át szoktam menni vele az egész lakáson is, de a járólapnak sztem kb mindegy milyen a porszívó. Néztem robotot is 20e-ért, de ott nem szerepelt szőnyegtisztítás, csak a járólap, laminált, stb. Gondolom a szőnyeges még 50-60e, annyit meg nem szánok rá, jó lenne 15be megállnak.

Szóval szerintetek jó az álló porszívó? Konkrét típust is ajánlhattok :) Köszi


2017. aug. 7. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van,én nagyon szeretem.Bár nekünk laminált parketta van és járólap.Illetve egy kicsi gyerekszőnyeg.Sokkal kényelmesebb az álló.Hátránya hogy kicsi a tartálya.
2017. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Kärcher porszívót nagyon jó szívó ereje van és nem is túl drága.
2017. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!