Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek az álló...

Mi a véleményetek az álló porszívókról?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az 50 000 forint alattiak igazából csak a seprűt helyettesítik. Az Electrolux márkaboltban azonban ajánlottak két Electrolux (ZS203, ZS203EV) típust, 22-25 000 ft körüli összegért, ezek nem akkusak, vezetékesek, és állításuk szerint szőnyegen és padlón is kiválóan működnek.

Van valakinek bármilyen tapasztalata velük ( vagy más álló porszívóval) kapcsolatban?



2015. febr. 19. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem vennék.

Szőnyegen csodásan dolgoznak, de padlón elsöprik maguk alatt a koszt.

Ennyi pénzért már jó porszívót is kapni, amivel könnyebb dolgozni.

2015. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi kaptunk egyet, internetről használtan, nem ilyen típust, de egy kisebb porszívó szaküzletben 30.000 körül is kapsz amilyen nekünk van

nagyon szeretem, hosszabb szálú szőnyeget is jól tisztít és parkettáról is mindent felszív, nem karcol, könnyű használni, elég nagy teljesítményű, ezért kisebb szőnyegek esetében bekaphatja a széleit

[link]

2015. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis Bosch álló akkumulátoros porszívóm van ( [link] ) , hogy a kajálás után lepotyogott morzsákat könnyű legyen az étkezőben összeszedni, és ne kelljen a nagy porszívót elővenni, illetve ne kelljen a konnektorhoz alkalmazkodni. Három éves elmúlt, kifogástalanul működik. Gyakran a házban belül lévő lábtörlőkön is átszaladok vele, ha szöszösek. Én elégedett vagyok vele, kicsi könnyű, könnyű kezelni és tisztítani, és könnyű előkapni meg a helyére tenni...
2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Munkahelyen volt ilyen álló, padlószőnyeget (kb 150 nm) kellett vele naponta porszívózni. A hátunk szakadt le, olyan baromi nehéz, izomból kell tolni-húzni, mert ugye az egész gépet mozgatod, nem csak egy csövet, de jó bicepszet épít. Ráadásul nem is szívott jól. Mikor sajátot vettem, maradtam a hagyományosnál, tudom hogy nem használom minden nap, de az álló gondolatától is irtóztam.

Az eladók mind a Miele-t ajánlják ha erőset akarsz, igaz meg is van az ára.

Végül ezt választottam, kicsi, nem drága és erős [link]

2015. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a sok remek választ, ezek tudatában bátrabban (okosabban) indulok vásárolni.
2015. febr. 21. 17:38
 6/6 anonim válasza:
En nagyon szeretem, a sima seprűt szinte nem elő sem veszem. Nem nehéz, szépen összeszedi mindenhol amit kell. Nekem severin van.
2018. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!