Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan boltot ahol lehet kapni bambuszpalcas uveges illatositot?

Figyelt kérdés
Eddig netes oldalt talaltam de en nem szerenek zsakbamacskat jatszani.Szeretnem szemelyesen megszagolni az illatokat es utana donteni.Nem reg ota vagyok fent Pesten ezert erdeklodok.
2017. júl. 28. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Általában eurós boltokban szokott lenni.
2017. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Kikában lehet kapni kis kiszerelést, de ha jól tudom meg is lehet szagolni őket.
2017. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tesco, f&f home. Nekem a nagy több hónapig elég volt, és nagyon jó illata volt. Persze én éjszakára, és amikor nem voltam otthon lezártam.
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja megszagolni f&f-est nem lehet, de ugyan olyan illata van mint a gyertyáknak csak sokkal jobban. Szóval azt szagolgasd végig melyik illat tetszik. :)

+néha szokott lenni 30% akció rá, jelenleg pont van. Máshol csak drágábbak vannak szerintem.

2017. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!