Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet kimosni egy ágyat?

Hogyan lehet kimosni egy ágyat?

Figyelt kérdés
ágy mosása

2017. júl. 22. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
takarítógéppel vagy kivágod az udvarra és neki állsz sikálni,de úgy,hogy ne töményen áztasd szét az egészet..ebbe a melegbe megszárad
2017. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet, amikor 40 fok volt a lakásban. Vödör mosószeres víz, kefe, sika-mika, de azért ne ússzon az egész szoba. 1-2 napig máshol aludtam, és mikor megszáradt, kész volt, szép volt, illatos volt.
2017. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laksz, akkor ahogy az első válaszoló ajánlotta, egy kánikulai reggelen odakint viszonylag durván is nekieshetsz. A napsütésen - főleg ha szél is van - délutánra megszárad, ha nem csorgósra áztattad.

Ha nem tudod kivinni a szabadba, akkor egy pár száz forinttért kapható takarófóliát azért tegyél alá, hogy el ne áztasd a parkettát. És a matracot, meg a vastag anyaggal borított részeket csak nagyon óvatosan, vízvisszaszívó porszívóval nyüstetni, mert ha nem tud megszáradni egy nap alatt, akkor elszaporodnak a nedvességen a baktériumok, megposhad mint a kintfelejtett felmosóvíz, és sokkal büdösebb lesz, mint volt!

2017. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!