Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek milyen kárpittisztítója...

Kinek milyen kárpittisztítója van?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat költeni rá, de kéne egy, mert van egy szürke kanapém meg egy 10 hósom... gondolom tovább nem kell magyarázni :D Mindig bérelni 5e-ért meg sok.. akkor inkább legyen egy saját. Egyébként ez a kanapé, meg egy szőnyeg van, amit íly módon kellene tisztítani, szóval nem ipari mennyiségű tisztítást végeznék vele. Viszont a kanapé igencsak makacs, ragaszkodik a foljaihoz, szóval alapos gép kéne.

+1 kérdés, ki milyen tisztítót használ hozzá?


Vagy esetleg ha van tipp kézi megoldásra, az is érdekel, de sikálni nem merem, nehogy kiszakadjon az anyag :/


2017. júl. 10. 12:49
 1/4 anonim válasza:

A Vix active-ot javaslom első körben. Ára 1000 alatt egy flakonnal és a Tescoban biztos hogy van.

Rá kell fújni a felületre, rajta kell hagyni a habot. Ha makacsabb folt akkor puha törlőkendővel dörzsölni.

2017. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi megnézem :)
2017. júl. 10. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Rokonságból kaptam kölcsön mindig ilyen-olyan kárpittisztítókat, mígnem tavaly kihívtam egy profi csapatot.

Soha még olyan tisztaság nem lett, mint ő utánuk.

Azóta rájöttem, nem éri meg lakossági gépekkel vacakolni, inkább évente kifizetem a brigádot, egyszerre lenyomják az összes bútort, szőnyeget, bőven megéri.


/Megkérdeztem a felszerelésük árát, 1 milla/

2017. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nálunk kb havonta jöhetnének, hát arra meg nem telik :/
2017. júl. 10. 19:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!