Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol kaphatnék olyan mosógépet?

Hol kaphatnék olyan mosógépet?

Figyelt kérdés
Volt egy 6 éves felültöltős mosógépünk. Állandóan tiszta penész volt a gumi része, annak ellenére, hogy mindig nyitva volt a teteje és szellőzött. A kimosott ruhák tiszta büdösek voltak. Most kaptam kölcsön egy használt 10 éves mosógépet, aminek nincs ilyen gumis része, olyan mintha még egy kicsi gép lenne a mosógépben. Remélem érthető. Szóval ez a gép 2 éve állt egy garázsban lecsukott tetővel és semmi baja, semmi szaga. Hol lehet ilyen gépet kapni? Amúgy feültöltős Whirlpool és meg nem mondanám, hogy 10 éves.
2010. máj. 19. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátennném, hogy nagyon szépen mos és negyed annyi öblitő és mosógél is elég, mint amennyit eddig használtam.
2010. máj. 19. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
www.vatera.hu vagy www.teszvesz.hu, ha tudod a típust könnyebb!
2010. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget, de igazából arra gondoltam, hogy most gyártanak-e ilyen gépeket. Kell majd vennünk mindenképp, mert ez csak köcsönben van. Néztem a médiában, de mindegyik gépnek van gumis része. Még hasonlót sem láttam.
2010. máj. 19. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a típus számot/nevet és írj ide:

[link]


Van az oldalon egy kitölthető formalap, nekem 2 nap alatt megírták a boltokat is, ahol beszerezhető egy bizonyos termékük.

2010. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz textilöblítőt, akkor nem fog bepenészedni a mosógép gumija.Használj helyette ecetet.
2010. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2010. máj. 24. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!