Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik, hogy a mosógép nem...

Létezik, hogy a mosógép nem viszi ki az izzadságfoltokat az ingekből?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Simán. Föleg, ha kevés vízzel mos a mosógép.
2017. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a mosószer nem viszi ki, mert annak a feladata. Elő kell őket kezelni. Legtöbb esetben pedig ez nem csak izzadság, hanem mindenféle izzadsággátló anyag amit az ember magára ken -deo, stift stb.
2017. jún. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Előtte alaposan kend le a foltokat Vanish-el, hagyd rajta állni egy órát, utána jó minőségű mosószerrel mosd ki.

Ha ezután sem viszi ki, akkor az izzadság megmarta, elszínezte a szintetikus anyagot és az már nem az izzadságfolt.

Pamutból, vászonból, vagy egyéb természetes anyagból ki kell jönnie ennyitől.

2017. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Valami gond lehet ott, én izzadós vagyok és a legolcsóbb mosópor is kiviszi az izzadságfoltokat 40C-on is.
2017. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor az nem izzadságfolt, hanem a deo hagy foltot a ruhán. Néhány deo aluminium tartalma masszív foltot tud hagyni...
2017. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát pedig nagyon fontos a mosógép víztakarékossága. Mióta nem a pazarlós hajdunk van meglátszik a párom pólóin. Úgy küszöbölöm ki, hogy vagy beáztatom előtte, vagy előmosást indítok. A mosópor tökmindegy. Így kijön a deofolt.
2017. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Víztakarékos mosógépem van, nincs ilyen gondom.


Olyan izzadásgátlót kell venni, amiben NEM aluminium zirconium van.

2017. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nagyon tele volt a mosógép, én akkor jártam úgy, hogy nem mosott tisztára. Mondjuk nekem régi gépem van.
2017. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is rendszeresen előfordult ez a probléma. Először azt hittem a mosószer hibája, de ha kézzel mostam akkor kijött az ingekből, blúzokból a folt, ezért egy 2 éves márkás (nem víztakarékos) mosógépet kellett lecserélnünk. Rájöttem, hogy nem is forog a dob csak bevizezi a ruhákat, morog jó sokáig és centriz. Többet soha nem veszem azt a márkát!!!!!!!
2017. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez milyen márkájú mosógép volt?
2017. jún. 6. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!