Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kihozza a foltot? Megoldás?

Kihozza a foltot? Megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első körben bocsi ha nem jó kategóriába írok, de ez jutott eszembe hirtelen. Szóval van egy fehér műbőr székem. Elszineződött az anyag egy felületen (foltban). Nem toll vagy étel/ital folt hanem elszineződés. Tudtok megoldást? Szeretném megmenteni. A szalmiákszeszt olvastam neten, de nég soha nem használtam. Valaki igen? Köszi előre is.
2017. máj. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy gyakorlatias megoldás létezik: veszel egy újat.

A máásik megoldás, elviszed egy kárpitoshoz, de....

2017. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A műbőr többnyire textil anyagra rádolgozott lágy pvc. A pvc anyagában sokféle adalékot tartalmaz, szerves oldószerek egyértelműen károsítják. A lúgos szalmiákszesz vizes oldat, nagy valószínűséggel semmi hatása nem lesz.
2017. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: ezzel egy baj van....2 db van belőle és ugyan ilyet nem lehet kapni, külföldről van és sem ott sem itt nem lehet már kapni, és nagyon szeretem nem szeretném kidobni :(
2017. máj. 3. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik de a baba popsi törlő szinte mindent visz.
2017. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom de a higító után már semmiben nem látok remény :(
2017. máj. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!