Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen mosószert és öblítőt...

Ti milyen mosószert és öblítőt használtok? Van lényeges különbség?

Figyelt kérdés
Én jelenleg S-Budget mosógélt, öblítőnek meg ecetet. Konkrétan semmi különbséget nem tapasztalok az Ariel-Coccolino párosításhoz képest, az árat leszámítva. Vagy tényleg megéri Persilt (vagy hasonló márkát) venni? (Ugyanaz a mennyiség S-Budgetből 1000 forint, Persilből 3000.) Az öblítőről meg azt hallottam, hogy majdnem rosszabb, mint az ecet. Az utóbbi legalább valamennyire tisztítja a mosógépet. Tapasztalatok, vélemények?

2017. febr. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ecetet én nem hasznélnék, félnék, hogy tönkreteszi az anyagot.

Régen sok félét kipróbáltam, de lényeges különbséget nem láttam. Most Ecot használlok, mosógélből és öblítőből is. Azért azt, mert ellenzem az állatkísérleteket, meg ezek a szerek nem tartalmaznak vegyszert. Drága, de legalább olyan cég terméket vásárlom akiket nemcsak a pénz hajt.

2017. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az öblítőmhöz ragaszkodom. Kipróbáltam már mindent. Van büdös volt, vagy túl erős, vagy egyáltalán nem lehetett érezni.

Kb. 800-900 Ft egy liter. Viszont mindig van valamelyik üzletben akció, több összecsomagolva. Akkor 400-500 Ft/liter általában az ára.

Silan sensitive babás. Nekem ez vált be. Finom, tényleg olyan sensitive érzés. A többi öblítőt nagyon vegyszerszagúnak érzem. Ecetet biztosan nem használnék.

2017. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 éve még én is kísérleteztem az olcsó mosóporokkal, volt hogy 3x kellett kimosni a ruhát, mire valamennyire tiszta lett. Akkor megfogadtam, hogy soha gagyi mosóport nem veszek.

Arielt használok, egy 2 dl műanyag pohárral mérem ki mennyi kell, fél pohár és mellé egy kupak fehér lenor öblítő. Tökéletesen tiszta minden, nem tolakodóan illatosak is a ruhák.

Ha neked bevált a mosóporod, öblítőd ne válts.

2017. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Én érzem az ecet szagát a ruhákon, másokon is. Undor fog el..

A gépnek sem jó, akárki akármit mond. Nálam a Tomi + fehér lenor mindent visz

2017. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!