Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogató szivacsot hogy...

A mosogató szivacsot hogy kell használni helyesen?

Figyelt kérdés

A mosogatószert melyik oldalra öntjük, a puha részre vagy a durvább részre? És melyik részével tisztítjuk a tányérokat, stb. ?

Én mindig a durvább részre szoktam önteni a mosogatószert.


2017. febr. 9. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
a durvább részre öntöm a mosogatószert és azt is használom....a mosogatógép sok mindent elnyel,de amit inkább nem teszek bele ahhoz kell a durvább rész.
2017. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy tetszik.

Én erősen szennyezett edénynél a durvábbat, kevésbé szennyezettnél a simát. Kényes edénynél csakis a simát, nem óhajtom összekaristolni, max. jól beáztatom mosogatás előtt. Szivacsra szoktam tenni a szert és a simára, mert könnyebben felhabosítható azon, utána váltok ha kell.

2017. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a rászáradt dolgok ellen való a durvább része. Ha simán csak tisztítani kell, arra a puhább oldala jobb. Én is a puhább részre öntöm a mosogatót, belenyomkodom kicsit, hogy folyamatosan jöjjön ki habosan, és úgy fogok neki. Ha esetleg valamit így nem hoz le, akkor átfordítom, és a durvább oldallal súrolom.
2017. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
... és mosogatás után szárazra ki kell nyomkodni és hagyni megszáradni, különben 3 nap múlva büdös bacitelep lesz belőle. Elég gyakran kell cserélni.
2017. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!