Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen gyakran takarítottok?

Ti milyen gyakran takarítottok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban hetente, kiveve a mosogatas, mert azt minden eves utan es az ablak pucolas 2-3 havonta. Nap kozben nem vagyunk itthon es gyerek sincs.
2017. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Mosogatás naponta. Mosás heti 2-3 alkalommal. Seprés naponta. Nagy takarítás 2 havonta (mindenhol felmosok, ablakot pucolok). Közepes takarítás hetente (teljes lakás kiporszívózása).


Nekem ez elég.

2017. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez a heti rutin:


- minden nap megy a robotporszívó egy kört délután, mire haaérünk munkából a helyén van

- heti 3-4x megy a mosogatógép

- péntek mosdókagyló, füdőkád, wc takarítása

- szombat-vasárnap ahogy kedvem van 2 mosás és kétszer megy a szárítógép

- csütörtök vagy péntek megy a felmosórobot is egy kört

2017. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Yingtáó válasza:
100%
Mindennap? De tényleg, muszáj. Mindig elmosogatok evés után 2 naponta főzzök, porszívózok, mosok. Naponta csap és WC tisztítás. Fürdőkád hetente többször. Tűzhelyet minden főzés után letakarítom, pultot minden étkezés után. Tükrök, üvegasztal hetente. Felmosás hetente, rossz idő, vagy koszos padló esetén heti többször. Portörlésre sajnos csak ritkábban van időm 2-3 hetente. Kárpit, szőnyeg vizes tisztítása évente. Konyha szekrény külső nagytakarítása 3 havonta, belső évente. Világítótestek, függöny, ablak évente 3 alkalommal.
2017. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyarázd már el, hogy erre a kérdésre hogyan lehet úgy válaszolni, hogy lepontozást kapjak.

Úgy őszintén. Miért nem vállalja az, aki lepontozta, hogy megmondja, mi a gondja a válasszal? Nincs gerince?

2017. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Tényleg nem is nagyon lehet, hiszen helyzet, lakás függő a dolog.
2017. febr. 7. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit vártál, itt gyerekek szórakoznak a lepontozással. Ne is nézegesd. Egyébként miért zavar? Nincs jelentősége. Az a lényeg, hogy jó választ adtál a kérdésre.
2017. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 K...László ***** válasza:
100%
Heti egy mosogatás( max 3 tányér), porszívózás, amikor látom a koszt (változó 1 hét-2 hónap), felmosás, amikor érzem a papucsomon, hogy valami ragad a kövön, amit nem látok. Gáztűzhely mosás nagyobb főzés után (havonta). Ablak karácsony előtt és nyár közepén. Mosás hetente (7 gatya+ zoknik, 2 melósruha, egy otthoni ruha). Portörlés, amikor látom a TV tetején a port (2 havonta bekapcsolom) A WC-t meg lesz-rom. 10 évente újat veszek. 8 éve nincs barátnőm. Ha tudom, hogy vendég jön, 2 napig takarítok, és tisztaságban fogadom, de 5 éve nem fordult elő ilyen. A hobbiszobámban naponta söprök, a munkaasztalomon rend van, az alkatrészeim feliratozott fiókocskákban, a rajzaim lefűzve, a forrasztópákám körül nincs éghető dolog. A lakás többi részében alig vagyok, nincs aki koszoljon. A pizzás dobozt, giroszos tálat, leves szállító műanyag csészét szelektíven gyűjtöm. Kérnem kell már nagyobb kukákat ezek miatt.
2017. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
51%
Mivel nem vagyok nőnemű, így soha. A rendetlenségben legalább el tudok igazodni, de egy takarítás után!?
2017. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!