Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehet rá a megoldás? Menthető?

Christine00 kérdése:

Mi lehet rá a megoldás? Menthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy "egyszerű" kérdéssel fordulnék felétek. Van egy szürke nadrágom, amelyet még régebben egy adag szennyessel összemostam. Volt köztük egy narancssárga törölköző, ami megfogta egy-két helyen a nadrágomat. Akárhogy mostam, extra buborékosan, kézzel, szappannal, nem jött ki belőle. Van rá esélyem, hogy bármi formában ki tudjam szedni belőle!?!? Tippek!? Előre is megköszönöm, aki tud segíteni majd.!!!

Üdv, Kriszti



2017. jan. 20. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld meg beáztatni Clorox kímélős vízbe. Bár én csak világos anyagon használtam,amikor rózaszín lett egy gépben maradt piros zoknitól, de azt nagyon jól helyrehozta. Ha ez sem válik be vegyél textilfestéket, és fessd át.
2017. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem esélytelen. Én sárga papírszalvétával mostam össze ruhát, de kuka lett.Esetleg tekerd bele abba a törölközőbe ami befogta, és együtt mosd ki csak ezt a kettőt.Hátha egyenletesen befogja, és akkor ráfoghatod, hogy ilyen színű. Vagy vegyél ruha festéket és fesd át az egész nacit.
2017. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!