Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi kell a mosogatógépbe?

Mi kell a mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
Lassan én is beszerzek egyet...mit kell bele venni? tabletta? vagy gél? vagy öblítő is kell? házi keszitesu megoldás létezik? mert gondolom a tabik horror áron vannak
2017. jan. 4. 20:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
utolso koszi kezdem kapizsgalni:) tehat só, mosópor (en is errop hallottam jobbat) es tisztitoszer a tisztantartasahoz....milyen surun tisztitod?
2017. jan. 5. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:

Félévente egyszer elég a tisztító. A szűrőt érdemes rendszeresen takarítani.

Az öblítő egyébként pl. a poharakhoz nagyon jó, 7-800 Ft egy flakon, és kb. 1 évig kitart.

2017. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt még ajánlom figyelmedbe.:-)

2017. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

DM-es saját márkás Domol tablettát veszek, teljesen szuper, 21-27Ft/db körüli árú. Somatot is szoktam venni, a 110 db osat, amikor 3900-ról 2900-ra leviszik az árát, ez szintén 27Ft/db-ot jelent. Jó mi?

A legtöbb bosszúságom azzal volt, h a tabi nem olvadt szét, amikor a mosótérbe került, úgyhogy minden félig koszos maradt. Ezért széttördelem a tabit 4 db-ra, bedobom simán a gép aljába, és nincs ilyen gondom.

2017. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5 éves a mosogatógépem, sose fordult még elő, hogy nem oldódott fel rendesen a tabi benne. Az igaz, hogy csak akkor indítom el, ha tele van, sose használtam fél programmal, és 50 fokra állítom, néha, ha nagyon gány edények vannak benne, akkor 65-ön.
2017. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A speciális, mosogatógépbe való só mindenképpen kell bele.

Nekem nem oldódott fel rendesen a tabletta, mindig találtam az edényeken mosogatószer maradványokat, ezért váltottam folyékony mosogatószerre. Hozzá kell tennem, hogy nekem helytakarékossági szempontból a legkisebb gépem van, ami kevesebb vizet használ, mint a nagyobb gépek, és szerintem a tabletta a nagyobb gépekre van tervezve.

Öblítőt nem mindig használok.

Ez a gél vált be:

[link]

Nagyon sokáig elég egy flakonnal.

2017. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az én gépem sem mosta rendesen el az edényeket azt gondoltam, hogy nem jó a tabletta, amit vettem bele.( finish quantum ) Eletrolux gépem van.Sok utánjárás után kiderült, hogy nem a tablettával van baj. A forgókarból nem jön ki a sok szennyeződés miatt a vízsugár amennyire kellene és nem éri az edényeket ezért maradnak koszosak. YOU TUBE -on lehet videót találni ,arról ,hogy hogyan lehet otthon a szennyeződésektől a forgókart rendbe rakni. Érdemes megcsinálni nekünk bevált..
2017. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi
2017. jan. 7. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!