Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Színes ruha mosása hogyan?...

Dj Bax kérdése:

Színes ruha mosása hogyan? (segítség)

Figyelt kérdés
Konkrétan egyé világoskék farmert világos zöldeskék farmert sötétkék farmert meg sötétkék pamut nadrágot lehet e gybe mosni vagy nem? esetleg ha színfogót rakok a ruhák közé akkor lehet e vagy ha esetleg valaminek a kelleténél kicsit jobban megy a színe az ellen a színfogó se jó? MEg általába színeseket színfogóval lehet a fehéreken kívül egybe mosni? Anyum talán a világosakat sötéteket külön mossa ebbe nem vagyok biztos de a pirosakat tuti de ő színfogót nem használ. szóval mit tanácsoltok nekem?
2016. dec. 19. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket simán be szoktam dobni egy mosásba.


30-40 fokon még sose jött egyikből se szín.

2016. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig a sötétkék farmerek hajlamosak hogy engedik a színüket valamelyest mert már áztattam be vízbe ilyet nem pont amit most mosok és kékes lett utána a víz azért is kérdezem de ahogy olvasgattam itt is a színfogó kendőről lehet jobb ha használok az a biztos
2016. dec. 19. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezeket, amiket soroltál simán beteszem színfogó kendővel egy 40 fokos színesmosásba együtt...

A feketéket én is külön mosom, fekete ruhákhoz való mosószerrel. (És persze a fehéreket is külön mosom.)

2016. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én különválogatom a sötét és a világosabb színű ruhákat (feketét teljesen külön mosom) és csak a sötétebbekhez teszek színfogó kendőt. Esetleg ha új színes ruhád van, azt érdemes beáztatnod és megnézni, hogy engedi-e a színét.

Ha már nem teljesen új egy ruha és többször volt mosva, nem valószínű, hogy összefogja a többit.

2016. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!