Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől ragad a ruha mosás után?

Mitől ragad a ruha mosás után?

Figyelt kérdés
Elég ócska a mosógépünk, bár csak 1 éves, de már odavan a csapágy benne. Az elejétől fogva borzasztó az öblítése és a centrifugája, ezért mindig 2x kell öblítenem mindent, mire nem lesz tele öblítővel (én semleges illatúnak szeretem a ruhákat, nem öblítőtől bűzlően). Épp hogy csak egy csepp öblítőt adok hozzá, de még ezt is sikerül bennhagynia. Szóval eddig, ha duplán öblítettem, jó volt, de az utóbbi időben nem csak egyre hangosabb a gép, de a ruhák folyton ragadnak mosás után. Hiába csökkentem a mosóport, az öblítőt, akkor is. Már az összes ruhánk ragad és bűzlik a vegyszertől. Mivel lehetne ezt megszüntetni, mitől csinálhatja ezt? Lehet köze a csapágy problémákhoz?
2016. dec. 9. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet azt a gépet legaranciáztatni?? Lejárt már róla?
2016. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!