Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Minden nap felmostok fertötlen...

Minden nap felmostok fertötlenitövel?

Figyelt kérdés
flóraszept és társai konyha fürdöszoba wc gyerekszoba? hány hetenként mossatok le a müanyag ajtokat? és azt mivel hogy ne sárguljon be?
2016. nov. 23. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kétnaponta és csak a konyhát, fürdőt, folyosót. A többi parkettás. Mászó gyerek van.


Műanyag ajtónk nincs (csak az erkélyé).

Kilincseket kb. hetente vagy amikor eszembe jut. Fertőtlenítő kendővel.

2016. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Míg mászott a gyerek kétnaponta mostam fel, de akkor sem mindig fertőtlenítővel. Mióta nem mászik csak hetente egyszer mosok fel és kétnaponta porszívózok.

2016. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A Penny saját márkás általános tisztítójával mosok fel naponta. Gyerekszoba nincs, (unokák vannak) a nappali-konyha-étkező-folyosó és a fürdő-wc járólapos, csak ezeket mosom fel, a szobák parkettásak, szőnyeggel. Ezeket porszívózom, a parkettát csak hetente egyszer törlöm fel puha portörlővel.

A műanyag ajtókat, ablakokat sima JAR mosogatós vízzel szoktam lemosni, de attól nem sárgulnak.

2016. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden nap porszívózok a konyhában és az ebédlőben, mert seprűt nem használok, felmosni kétnaponta szoktam.Csak az ablakok, és a bejárati ajtó műanyag, az ajtók faajtók.A műanyagokat általános tisztítószerrel.

Mászó gyerek nincs.

2016. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld pacsi
2016. nov. 23. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Mászó gyerekem van, de csak a wc-t tisztítom fertőtlenítővel. Porszívózok naponta, felmosás 2-3 naponta és csak a követ, a parkettát csak évente 2-3 alkalommal, meg ha esetleg kiömlik rá valami. Nem vagyok híve a padló vegyszerezésének.
2016. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve a túlzott fertőtlenítésnek. Max évente 2x mosok fel így, ez alól kivételt képez az, ha nagyon mocskos cipővel jönne be valaki az előszobába, pl. állatürülék, bár ez meglehetősen ritka.


2 nagyobb gyerekem van, 10 és 6 évések. Már nem másznak, amikor másztak sem tettem másként. Bent nem tartunk állatot.

2016. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!