Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől bűzlik a csap? Mivel...

Mitől bűzlik a csap? Mivel eddig is volt egy kis szaga, Mr. Muscle lefolyótisztítóval kezeltem a lefolyót, de azóta olyan ordas bűzös szag árad belőle, mintha egy gorilla teteme szorult volna bele.

Figyelt kérdés
Ezek után mit tudnék tenni a csappal, ill. a lefolyóval?
2016. nov. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez a magyar víz :D

nálam is néha erősebb néha nincs szaga

sokat nem tudsz szerintem tenni mivel már a házbaérkezés előtt olyan a szaga:/

2016. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valszeg hiányzik belőle a záró vízhurok,azaz a csatorna levegője szabadon áramlik ki innen,magyarul nincs bűzzárás.


Meg kell igazítani a szifont, vagy ha szükséges 1 újra kicserélni.

2016. nov. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy problémás a rendszer, és mondjuk a wc lehuzásnál nagy szívó erő lesz és kiszívja a közeli csap szifonból a vizet. Ilyen is van. Ilyenkor megfelelő helyre valami légszifon féle kell.
2016. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is. Kitakarítottunk mindent, dugulás nem volt, de minden honnan jött a bűz. A lefolyóba domestost öntöttem, majd forró vizet, a túlfolyóba is ugyanezt, a csapot pedig kicseréltük.
2016. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk általában az megoldja, hogy ha kitisztítjuk a csap alatti csőrészt.

De azt is ritkán kell, amúgy sosem büdös se a víz, se a csap. Olyan mint az ásványvíz.

2016. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!