Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell mosni?

Dina0119 kérdése:

Hogyan kell mosni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Mayo Chix Mia kábátot.Kiszeretnèm mosni de annyi rosszat hallottam hogy nem merem.Most hogy mossam hogy ne menjen tönkre?
2016. okt. 19. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van benne egy címke ami leírja. Ha még ezután is bizonytalan vagy, vidd tisztítóba.
2016. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az összes kabátomat tisztítóba viszem, otthon nem merném kimosni őket.
2016. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen kabát.

Ha tollal van töltve, akkor nem mosható.

Ha nem tollal, akkor lehet általában mosni. Benne van a címke az utasításokkal. Nem lesz baja, ha mosható és olyan fokon mosod, amit írnak rajta.

2016. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tiszta műszál. Nyugodtan kimoshatod, de pár mosás után teljesen össze fog esni a bélés, nem fog melegíteni.
2016. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30 fokon, kézi mosás programmal, lightosabb centrifugával, vagy selyemruha programmal nyugodtan moshatsz bármit. Egy ideig én is tisztítóba vittem a kényesebbnek tűnő kabátokat, de megelégeltem és egyszer csak elkezdtem mosni őket, egyiknek sem lett semmi baja, azokat is kimostam, amire az volt írva, hogy csak vegytisztítható. Még össze se gyűrődött.
2016. okt. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közbe rákerestem, nyugodtan kimoshatod semmi baja nem lesz! Szárítsd fektetve, ha a bélése összeállna akkor száradás után rázd fel.
2016. okt. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!