Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ valaki nedves toalettp...

Használ valaki nedves toalettpapírt?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy ezt a nedves kendőt leszokták húzni a WC-n, vagy kockázatos?
2016. okt. 11. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem szoktuk. Van egy kuka, oda lehet dobni...
2016. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,hogy nedves toilett papír,v. baba popsi törlő...Az utóbbit nem,az első,papír csak vastagabb,azt igen.Amúgy rajta van a csomagoláson,ha nem lehet.
2016. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Használtam.

Még az is rajta van a csonagoláson, hogy hány lapkát (2) lehet biztonságosan egyszerre lehúzni.

Babatörlőből egyet se lehet.

2016. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%
szia! azért írják rá, mert vannak olyan wc-k, amiknek a lefolyójában (nem látható helyen, a csatorna lefolyóban) van egy daráló, ami arra szolgál, hogy megdarálja a ház különböző lefolyó csövein érkező dolgokat. a nedves törlőkendő rátekeredik erre a daráló, és eldugítja. az én megfigyelésem szerint, itt Budapesten a belvárosban, a régi házakban gyakori az ilyen lefolyó megoldás. na de ez már nem 100%
2016. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-es vagyok. Bocsi, azt kihagytam, hogy ezt a darálós dolgot a popsitörlőre értettem. A nedves toalettpapírt lehúzhatod biztonságosan még egy ilyenen is, mert olyan anyagból van, ami könnyen szétfoszlik víz hatására.
2016. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Á,nem oszlik el a vízben, kipróbáltam. Köszi a válaszokat.
2016. okt. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!