Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarított már vki sütőt...

Takarított már vki sütőt citrommal és ecettel? Tényleg olyan jó? Link!

Figyelt kérdés

[link]


Utálom az ilyen linkekekt, ezek kattintásvadász oldalak, ezért van ez a kis pár soros cikk 4 oldalra szétosztva.

De a citrom és az ecet tényleg hatásos lehet, csak jó lenne valami valós tapasztalat, mert itt még a kép is kamu.


2016. aug. 5. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ecettel takarítom a tusolót, arra kiváló. Hasonló hatása van a citromnak, csak talán az gyengébb, mivel én 20 %-os ecetet használok.

A sütőhöz viszont nekem nem vált be, az odaégett maradványokat nem viszi le. Valamennyit halványodnak, de fél óra intenzív dörzsölés után és akkor is csak egy kicsi résszel haladtam. Szóval nekem nem hatásos, a sütőhöz nekem erősebb szer kell.

2016. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sütőbe tegyél be egy tepsi vizet, kapcsold be, aztán a víz faszán fellazítja a szennyeződéseket, utána, amíg még meleg szépen ki tudod takarítani mosogatószerrel is akár.


Mondjuk havonta iktasd be a dolgot, egyszerűbb, mindig gyorsan egy kicsit, mint évente egyszer a vastag réteget.


Ha környezettudatos akarsz lenni, akkor emiatt ne indítsd be a sütőt külön, csak jusson eszedbe, ha sütöttél, akkor amíg még meleg, addig csináld meg.

2016. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!