Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Citrommal hajszőkítés?

Lányok! Citrommal hajszőkítés?

Figyelt kérdés
Ha van közöttetek olyan aki citrommal/citromlével ( nem tudom pontosan mivel kell) szőkíti a haját és láthatóan be is válik neki ez a szőkítés, az leírná nekem hogyan és mivel csinálja? Előre is nagyon köszönöm.

2016. júl. 7. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem írni hogy csak a hajam végét szeretném szőkíteni, és világos barna a hajamnak az a része.

És olyan kommenteket nem kérek szépen amiben azt írjátok hogy "ne csináld" meg hogy "káros" mert akkor is meg szeretném csinálni

2016. júl. 7. 15:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha veszel egy ammóniamentes festèket ès a vègèt fodràsszal megcsináltatod vagy házilag ha èrtesz hozzá mellesleg magad is tènyleg megcsinálhatod nem nagy cucc :)
2016. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és azt nem tudod hogy hogyan kell? Annyit már tudok hogy citrom levével, de hogyan kell rátenni a hajra, meddig kell rajta hagyni? Valaki tudja?
2016. júl. 7. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele látványos eredményt elérni, csak olyan napszítta ahatású, de az is hosszú idő múlva fog csak látszani.
2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A citrom nem olyan erős hogy kiszőkítse a hajad. Ahhoz szőkítő kell. Próbáltam, szóval tapasztalat. Igazi citrommal kell, benedvesíteni a hajat és rajta hagyni fél óráig elvileg. De az én hajam ez totál kiszárította, töredezett lett tőle, más nem történt, szóval nem ajánlom.
2016. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"nem tudom pontosan mivel kell"


Hidrogén-peroxiddal.

2016. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát
2016. júl. 8. 10:01
 8/9 Lilisára válasza:
Én még nem csináltam ebben a formában,de azt olvastam,hogy citromot higitani kell vízzel és felkenni a hajadra,majd 1-2 órára kiülni a napra,hogy szívja,de nem tudom milyen lesz a végeredmény!
2019. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1 egész vagy 1 fél citrom levét kifacsarod, és 2-3 aloe vera levelet(megpucolod, szóval csak az átlátszó gél kell, de ha marad rajta egy kis zöld, az se baj) összekeversz. Rárakod a szőkíteni kívánt részre, és 1-2 vagy akár 3 órára is rajtahagyhatod. Ezt hetente 1x vagy 2x megcsinálod, és pár használat után már erőteljesebb színe lesz. Igaz én 1x próbáltam ki az aloe vera miatt, és látható volt az eredmény. Az aloe vera miatt nem szárítja ki.
2019. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!