Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet egyszemélyes...

Hogyan lehet egyszemélyes háztartást vezetni?

Figyelt kérdés

Sok olyan dolog van, amiből nem lehet egy adottnál kisebbet vagy kevesebbet venni. És sok olyan dolog van, amiből készíteni nem lehet vagy nem érdemes keveset. Ez élelmiszerre is meg sok más dologra is vonatkozik.

De ugye az nem jó, ha sok dolog pocsékba megy.


Hogyan lehet gazdaságosan üzemeltetni egy egyszemélyes háztartást?



2016. júl. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

2-3 napra főzni, ha 3. nap nincs hozzá kedved elfagyasztani és elővenni ha épp főzni nincs kedved :)


Konkrétan mi másból "nem lehet" kissebbet, kevesebbet? Mosógépből, mosogatógépből is vannak egészen picik, mosogatógépen van fél mosás is vagy eco, ami a ruhák súlyához mérten adagolja a vizet.

2016. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondj konkrét példát, mert nem értem, mire gondolsz.

Mi az, amiből pl egy 2 személyes háztartásban ok, de egy 1 személyesben már nem.

Kaját meg lehet fagyasztani, ha annyira sok.

2016. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
én rendelem a kaját interfood teletál netpincér néha főzök lecsót de az mindíg olyan fincsi hogy 3 napig zabálom
2016. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre nagyobb adagot főzök és adagonként lefagyasztom. Szinte minden ételt le lehet fagyasztani.

Egyszerre nagyobb adag húst veszek és adagokban azt is lefagyasztom. De zöldségeket, gyümölcsöket is le lehet fagyasztani.

Egyéb dolog nem jut eszembe, amiből egyszerre sokat vennék, és felesleges lenne. A liszt, cukor, mosópor, ecet stb. hosszú ideig eláll.

2016. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én a mosóport is lefagyasztom....
2016. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a fagyasztót is lefagyasztom!
2016. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a számítógépet is...
2016. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy te zsidó?
2016. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!