Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szőnyegtisztítás?

Szőnyegtisztítás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Kérdésem is lenne, meg igét is akarok hirdetni.

A jó öreg mosószappan, vagyis inkább a marhaepe szappan újabb jótékony hatását fedeztem fel. Méghozzá, hogy kitűnő szőnyegtisztító. Olyan foltokat is kivett, amit még a tavalyi szőnyegtisztító géppel való tisztítás sem. Felfrissült, gyönyörű lett a szőnyegem. Most szeretném az egész szobát megcsinálni. Viszont nem szeretném gyökérkefével végigdörgölni az egészet. Gépet ehhez nem akarok ezek után kölcsönözni, mert úgy látom, nem érné meg. Mit javasoltok.? Hogy csináljam.?

Vagy mégiscsak a kefés súrolás lenne a legjobb.?

2010. ápr. 15. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:

hmmm, én nem tudok tanácsot adni ebben, de a mosószappannál a Vanishre vagy a Caolara gondolsz?

Nekem van gépen, mit javasolnál?

A tartályba reszeljek bele szappant? Vagy szivaccsal áztassam meg a szőnyeget és utána menjek a géppel át rajta?

Bocs, hogy kérdésre kérdéssel felelek, de van nekem is (különösen a gyerekszobában)1-2 makacs foltom.

2010. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem sem a Vanish, sem a Caola nem jött be. DMben lehet vásárolni marhaepe szappant, (Gallseife) van ráírva. 179,- :-)

Én is gondoltam arra, hogy esetleg lereszelni, de szerintem a fele elég, felfőzni talán, tehát egy főzetet készíteni, és úgy bele a gépbe. De előtte mindenképpen csinálj próbát, mert ez csak színtartó anyagoknál használható!

2010. ápr. 15. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszi, megpróbálom. Még jó, hogy a kérdező segíti a válaszadót:-))
2010. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:-)

Mondtam, hogy igét is hirdetek! :-)

2010. ápr. 15. 13:46
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

Csomagolással együtt nem találok róla képet, de így néz ki.

2010. ápr. 15. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ecettel szoktam a szőnyeget tisztítani,az a színeket is felfrissíti,és a gépben is lehet használni.A szappant nem tartom valószínűnek,mert az habzik.
2010. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

?

Ezt most nem nagyon értem, bocsánat. Nem mosógépről, hanem takarítógépről van szó. A szőnyegpadlót nem igazán tudnám a mosógépbe betuszkolni....

2010. ápr. 16. 08:07
 9/10 anonim ***** válasza:
22.38. vagyok,Ha nemek írtad a válasz,én is takarítógépről beszélek,Abban is ecetet szoktam használni.
2010. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja! Értem! Hát szerintem csak ecettel nem jó, az felfrissít, szagtalanít, de a koszt (a mi koszunkat) nem viszi ki.
2010. ápr. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!