Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szőnyegtisztítás hóra terítve...

Szőnyegtisztítás hóra terítve hogy történik?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy pofával lefelé kell teríteni és ott hagyva egy idő után tiszta lesz, semmit sem kell vele csinálni?
2010. okt. 22. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szőnyegnél nem tudom, én a gyapútakarót szoktam így tisztítani. Amikor már van valamennyi frissen hullott hó, és még hullik folyamatosan, akkor kiterítem a szűz hóra, és hagyom, hogy belepje a hó. Utána alaposan kirázom, és finom, friss illata van, és szerintem fehérebb is.
2010. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lefelé rakod le, hogy a szőrökből kimehessen a kosz. De azért nem tesz neki rosszat, ha jól megcsapkodod, valamint ha 1-2 alkalommal arrébb rakod, tiszta hóra. Látni fogod, amikor már nem nagyon koszos a hó alatta, akkor kitisztult a szőnyeg. Szóval a semmit nem kell vele csinálni része nem igaz.
2010. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen a friss hóra terítettük a szőnyeget,és jól kiporoltuk. Addig tettük arréb,amíg már nem jött ki belőle por. (Porszívó akkor még nem volt)
2010. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolóval teljesen egyetértek, én is így szoktam, a mai napig. Tavaly elvittem tisztítóba a szőnyeget, 14 ezer Ft-ért kitisztították!!!Na, akkor nekem jó lesz továbbra is a hó + porolás!!
2010. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!