Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen fűkaszát ajánlanátok?

Milyen fűkaszát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nyáron mennék vele maszekolni. Egyenlőre nem tudom hova, de örülnék ha az árát behozná a nyáron.

Milyen kaszával tudnék menni?

Árakkal nem vagyok tisztában, tudom h a stihl a legjobb meg a huski, de azt hallottam, h a sindaiwa, solo, oleo mac sem rossz.



2016. jún. 22. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha maszek munkára is használnád, akkor a barkács-áruházas hobbi szarokat el kell felejteni. Stihl, Honda, Husqvarna, Makita, és még az Oleo-Mac, amit érdemes nézegetni. Ezeknek is vannak ház körüli célra gyártott, és professzionális célra készült változatai, erre is figyelni kell a vásárlás során.
2016. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én dolgoztam már párszor Husqvarnával, az biztos hogy megbízható. Jó az igaz hogy nem olcsó (200ezer körül van)de az biztos hogy szinte elnyűhetetlen.
2016. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Teljesítményre tényleg adja azt, ami rá van írva?

csak mert... Láttam egy kék színű, elvileg "német" márkás gépet, ami csak zúgott de nem ment.

2016. jún. 22. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Maszekolni csak profi kategóriás gépekkel tudsz. Ezeket nézegesd. Ilyen barkácsáruházba nem igen van. 40 pár cm3-est keress. Én kb10 éve Hitachit vettem akkor olcsóbb volt Sthil v Husqvarna vagyhasinló profi gépektõl. 130 ról 100-ra volt leárazva. Egyszer pucoltam gyertyát egyébként csak tankolni kell.
2016. jún. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már itt felsorolták a nagy neveket,akkor keress rá a

Maruyama kaszára .Ez még igazi japán gyártmány .Lehet itt a teljesitményben keresgélni,és nem olyan drágán ,mint amilyen drágák a fent felsoroltak .

2016. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, a Maruyama gépek ugyanúgy a profi kategóriába tartoznak, mint az általad kissé ironikusan "nagy nevek"-nek hívottak. Vagyis benne van a nagy nevek között, csak kifelejtettük a felsorolásból. Amúgy jogos, mert igen jó ár-érték arányú gépek!
2016. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy bekérdezek, a Fuxtec játszik ilyesmi kérdéskörben?
2016. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetes: Nem. A fuxtec a saját kategóriájában nem számít rossznak, de egyértelműen hobbi kategória.
2016. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és még egyszer elnézést az offért!
2016. jún. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!